Avanti Konieczko

WSZYSTKIE KOBIETY TE DUŻE I TE MAŁE PRAGNĄ WYGLĄDAĆ I CZUĆ SIĘ WYJĄTKOWO.

To z myślą o ich potrzebach powstała marka Avanti Konieczko, która od początków swojej działalności wciąż zyskuje rzesze wiernych fanek z niecierpliwością oczekujących pojawienia się kolejnych nowości. Właśnie Wam, drogie Panie, zawdzięczamy ugruntowaną pozycję na rynku i chęć do dalszego rozwoju.

Zdaniem niektórych zima na Podhalu panuje przez ponad 300 dni w roku i czy to prawda, czy też nie, jedno jest pewne górale do perfekcji opanowali sztukę kuśnierstwa. Takie były też nasze początki.

Jako istniejąca nieprzerwanie od 2002 roku firma staramy się w sposób niebanalny łączyć wiedzę przekazaną nam przez naszych ojców i dziadków z nowoczesnym wzornictwem. Wszystkie nasze szaliki, czapki i rękawiczki zimowe są owocem połączenia tradycji i nowatorstwa.

CZAPKI DAMSKIE WYSZUKANE PROJEKTY

Marka Avanti Konieczko jako pierwsza wprowadziła na polski rynek czapki damskie wykonane z tak ogromną dbałością o szczegóły. Cechuje je wysoka jakość materiałów i nieszablonowe, autorskie projekty. Dzięki temu nasze sztandarowe produkty szybko zyskały popularność zarówno wśród klientów z kraju, jak i zza granicy. Czapki pompony, irokezy i pudelki stały się znakiem rozpoznawczym wielu znanych gwiazd polskiej sceny muzycznej, aktorek, dziennikarek i celebrytek.

Doceniono nas również podczas plebiscytu organizowanego przez magazyn Moda amp; Styl, przyznając naszej firmie statuetkę w kategorii Media. Mieliśmy również okazję ubierać najpiękniejsze Polki dzięki współpracy z organizatorami prestiżowego konkursu piękności.

Wybory Miss Polski sprawiły, że wyjątkowe szaliki, futra i czapki wprost z serca gór poznał cały kraj.

Odniesiony sukces szybko zaowocował kolejnymi projektami odpornymi na wilgoć i mróz śniegowcami, modnymi kamizelkami, eleganckimi mufkami i uroczymi rękawicami ze sztucznego futerka. Podobnie jak w przypadku czapek, szczególny nacisk kładzie się tu na dobrą jakość i oryginalny wzór. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas równie ważne, jak pasja, z którą działamy. Stale dążymy do zaspokajania ich potrzeb, tworząc tym samym rzeczy piękne i funkcjonalne.

Wśród naszych klientek znajdują się zarówno kobiety ceniące sobie ponadczasową elegancję, jak również panie, dla których moda to zabawa. Dla nas ważne są oczekiwania jednych i drugich, dlatego z myślą o nich powstają tak diametralnie różniące się od siebie kolekcje. A to gwarantuje, że każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Znaczną grupę naszych odbiorców stanowią dzieci. Projektowanie dla nich stanowi nie lada wyzwanie. Sprostać wszystkim ich oczekiwaniom nie jest łatwo, ale nam z powodzeniem się to udaje. Tworzymy również zestawy identycznych produktów przeznaczonych dla mam i ich pociech, które cieszą się bardzo dużą popularnością to absolutny hit ostatnich sezonów.

Modne czapki damskie? Tylko Avanti Konieczko!

Firma charakteryzuje się bardzo wysoką jakością nawet najmniejszego szczegółu.

Producent czapek Avanti Konieczko funkcjonuje na rynku od 2002r. Wychodząc naprzeciw wymaganiom wysoko cenionych Klientów, każdego sezonu prezentuje nowe kolekcje ciepłych czapek najlepszego gatunku w aktualnej gamie kolorystycznej akcentując ją swoim nietuzinkowym stylem i charakterem